Akční ceny na elektroniku! Až 25% slevy na vybrané produkty.
Nákupný košík
Napíšte nám

Meta Quest 3 - dátum vydania

Meta Quest 3 - dátum vydania
24 July, 2023
Meta Quest 3: Nový Kroč V Virtuálnej Realite

Virtuálna realita sa v posledných rokoch stáva stále atraktívnejšou a dostupnejšou technológiou pre širokú verejnosť. Jednou z najočakávanejších noviniek v tejto oblasti je Meta Quest 3, ktorý sľubuje revolučný zážitok v oblasti VR. Predstavme si, čo nás čaká a čo môžeme očakávať od tohto pripravovaného zariadenia.

Dátum vydania Meta Quest 3:
Podľa informácií z vnútorných zdrojov spoločnosti Meta (dávnejšie známej ako Oculus) sa očakáva, že Meta Quest 3 bude uvedený na trh v priebehu čtvrtého štvrťroka roku 2023 letošného podzima. Tento dátum vydania je však stále predmetom jednania a môže podliehať zmenám v závislosti od vývoja a testovania zariadenia.

Revolučné Funkcie a Vylepšenia:
Meta Quest 3 sľubuje značné vylepšenie oproti svojim predchodcom. Jedným z hlavných prvkov, ktorý zaujme milovníkov VR, je vyššie rozlíšenie displeja. Vďaka novým technológiám a vyspelým komponentom by mal mať Meta Quest 3 obrazovku s vylepšeným pixelom, čo znamená jasnejší a ostrejší zážitok počas virtuálnej reality.

Ďalšou kľúčovou vlastnosťou je zlepšené pohybové sledovanie a zníženie latencie, čo by malo minimalizovať nepríjemné pocity pohybovej nevoľnosti, ktoré niektorí užívatelia mohli pociťovať pri dlhšom používaní. S tým by malo ísť ruka v ruke aj dlhšia výdrž batérie, aby sa predĺžil čas strávený v virtuálnom svete.

Spoločnosť Meta tiež sľubuje zlepšenú ergonómiu a pohodlnejší dizajn, čo by malo znamenať, že užívatelia budú môcť stráviť viac času v VR bez nepríjemného pocitu na tvári.

Očakávaná Cena:
Ohľadom ceny Meta Quest 3 sa zatiaľ neobjavili oficiálne informácie. Nicméně, ako u väčšiny technologických zariadení, je pravdepodobné, že cena bude závisieť na konkrétnych špecifikáciách a variantoch zariadenia. Očakáva sa, že Meta ponúkne niekoľko verzií Meta Quest 3 s odlišnými kapacitami úložiska a možno aj s rôznymi sadami príslušenstva.

Porovnáme-li to s cenou predchádzajúcich verzií, ako je Meta Quest 2, ktorý sa pohyboval v strednej cenovej triede, môžeme očakávať, že Meta Quest 3 bude ponúknutý za podobnú cenu alebo mierne vyššiu. Nicméně, až budú oficiálne informácie ohľadom ceny zverejnené, budeme Vás samozrejme okamžite informovať.

Záver:
Meta Quest 3 sa zdá byť sľubným krokom vpred pre virtuálnu realitu. S vylepšeným rozlíšením, pohybovým sledovaním a ďalšími novinkami môže tento headset pritiahnuť nielen skúsených hráčov VR, ale aj nových užívateľov, ktorí túžia po fascinujúcom zážitku vo virtuálnom svete. Aj keď cena a ďalšie detaily sú stále neznáme, môžeme sa tešiť na bližšie informácie od spoločnosti Meta v blízkej budúcnosti.

Pamätajte, že všetky uvedené informácie sú založené na dostupných zdrojoch k dátumu odoslania tohto článku a môžu podliehať zmenám a aktualizáciám.
Pridať komentár
Google reCAPTCHA