Nákupný košík
Zavolajte nám
+420 731 950 646
Expresná doprava
rýchle doručenie až k Vám domov
Bezpečnosť
možnosť vrátenia tovaru do 14 dní
Zákaznícky servis
sme tu pre Vás

Informácie o platbe

Stručný prehľad všetkých platobných možností na PCRobot.cz:


Expresná platba (Poplatok + 2%) GoPay

- Expresná platba bankovým prevodom alebo platobnou kartou cez platobnú bránu GoPay, transakcia je vykonaná takmer okamžite.


 - Dobierka (Poplatok + 50Kč)

- Dobierka je spôsob doručenia tovaru, pri ktorom príjemca za tovar zaplatí až kuriérovi alebo poštovému doručovateľovi pri prijatí tovaru.


 - Online bankovníctvo / Bankový prevod (Zľava -50Kč)

- Rýchly spôsob platby, ktorý je vybavený takmer okamžite.


- HomeCredit / Nákupy na splátky

- Platba cez spoločnosť HomeCredit.Platobné brány GoPay, pomocou ktorých realizujeme vybrané platobné metódy, ako je platba kartou alebo prevodom cez internet banking prevádzkuje spoločnosť Gopa s.r.o. Spoločnosť GoPay je inštitúcií elektronického peňažníctva s oprávnením Českej národnej banky poskytovať platobné služby a vydávať elektronické peniaze. Spolenčost GoPay je regulovaným subjektom pod dohľadom Národnej banky a Ministerstva financií SR. Všetky prenosy citlivých údajov prebieha zabezpečeným šifrovaným spojením pomôcť SSL a alebo 3D-Secure. Klient má istotu bezpečia prenesených údajov ako napr. Číslo kreditnej karty. Žiadne citlivé údaje, ako zostatok na účte, číslo kreditnej karty a ďalšie informácie sa nedostanú k prevádzkovateľovi PCRobot.cz! Prevádzkovateľ PCRobot.cz zistí iba výsledok transakcie.

Ak by Vám bolo niečo nejasné ohľadom platobných možností, kontaktujte náš zákaznícky servis, radi Vám poradíme.

Informácie o platbe

PCRobot.cz ikona Informácie o platbe

Informácie o platbe